Vytváříme profesionální e‑shopy

E‑shop nejen prodává, ale informuje Vaše zákazníky. Správný e‑shop bude přinášet zisky a zjednoduší práci při komunikaci s klienty. Svěřte vývoj nového e‑shopu EZDIGI a nakopněte prodeje.
web_development

Vývoj e-shopu, který prodává

Internetový obchod musí být v první řadě designově poutavý. Nesmí se však zapomínat ani na promyšlení každého návštěvníkova kroku . Jen díky tomu zákazníci naleznou potřebné informace, celý proces nákupu budu příjemný a Vaše zisky porostou. Administrace eshopu je uživatelský přívětivá a jednoduchá. Budete ho tak moci plně spravovat samostatně. Svěřte vývoj Vašeho nového e‑shopu do rukou EZDIGI. Dostanete profesionální e‑shop vhodný pro velkoobchod i maloobchod.

E-shop od EZDIGI zahrnuje

  • Promyšlený UX/UI design
  • Plně responzivní řešení
  • Kvalitní kód
  • Strukturu a rozšíření vytvořené na míru
  • Optimalizaci pro vyhledávače (SEO)
  • Propojení s porovnávači Heureka.cz, Zboží.cz a Google Merchant center
  • Implementaci platební brány pro okamžité on‑line platby
  • Automatizovaný import a aktualizaci produktů
  • Integrace nástrojů Zásilkovna, Uloženka atd.

Proč si vybrat právě nás?

E-shopy od EZDIGI jsou nezaměnitelné a vynikají jednoduchou správou, přehledným designem a promyšleným ovládáním. Tohle všechno vám garantujeme!

Chcete nadčacový design

Buďte inovativní a nadčasoví. Předčíte tak konkurenci a lépe oslovíte potencionální zákazníky.
Chci nadčasový densign

Chcete profesionální řešení

Zajistíme pro Vás vývoj od začátku až do konce. Začneme návrhem UX/UI designu, programováním webu s plně responzivním designem a připravíme jednoduchou admiistraci pro správu obsahu webu.
Chci profi řešení

Chcete bezkonkurenční servis

Projekt pro nás po dokončení vývoje nekončí. Pečujeme o Vaš web a udržujeme ho aktuální a v kondici. Když nám Váš web svěříte, nebudete litovat.
Chci bezkonkurenční servis

Od EZDIGI dostanete vždy profesionální řešení, které myslí, na každé zákoutí e-commerce. Navíc e-shopy nejen vyvíjíme, ale také provádíme jejich správu a optimalizaci výkonu. Setkáváme se často s e-shopy, které jsou pomalé, špatně se zobrazují atd. Na tyto problémy máme zkušený tým, který je dokáže odstranit. Pokud tedy máte také problém s rychlostí e-shopu, tak neváhejte a kontaktujte nás. Postrame se o e-shop a zvýšíme Vám zisky.

Zakázky pro naše klienty realizujeme po celé České Republice, není tedy problém pokud jste třeba z Prahy, Brna nebo Ostravy. Dopravíme se za vámi a společně vymyslíme to nejlepší řešení pro Váš e-shop.

Pojďme do toho!

Řekněte nám více o vašem nápadu, společně nalezneme to správné řešení.